Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Plaan õpilastele allpool. Vaata ka pilte jaotuses PILDID

24. - 28. aprill 2017

 

Esmaspäev, 24. aprill

 

Väljasõit kooli juurest peale 4. tundi (oleme tundides) 11.50

Majutajad- Miron, Silver, Robert, õp. Ülle

(Džuljeta ja Marleen laulupeo ülevaatusel, on õhtul valmis külalisi vastu võtma)

Kaasa pirukad (üks magus, teine soolane) kõrrejook, õun

Saabumine Viking Line 14.00 Tallinnasse

Aaro ja Lauri – Robert

Morris ja Teemu - Silver

Nelli S. ja Pihla - Marleen

Selina ja Nelli V. - Džuljeta

Krista ja Aada - Miron

Vastuvõtmine ja ekskursioon Tallinnas Linnahalli juurest jalgsi- Estonia mälestusmärk, Suur Rannavärav, Paks Margareeta, Oleviste kirik ja ronimine vaateplatvormile, Raekoja plats (ostlemine 30 min), Vabadusrist, Toompea lossiõu, õigeusu kirik, Balti jaam/Toompea nõlv (söögipaus ja bussile)

 

19.00 majutajate vanemad kooli juurde vastu, välja arvatud Džuljeta, kelle külalised väljuvad Tallinna mnt  Rohu peatuses, sinna vastu!. Helistan jõudmisel P. Jaagupisse.

 

Teisipäev, 25. aprill õp. Angela

 

3 tundi koolis:

1

INFORMAATIKA 5. kl. + soomlased

2

KUNST 5. kl. + soomlased

3

KUNST 5. kl. + soomlased

Lõunasöök koolis

10.50 Väljasõit Pärnu – Jaagupi (soomlased ja majutajad)

11.30 Pärnu – Jaagupi põhikool ja koolmuuseum

12.20 Kirik, torni ronimine

13.00 Kõrsikuvabrik Võimalik osta kõrsikuid 60 senti pakk

13.30 Automuuseum

Pärnu päev- õp. Angela. Linnaekskursioon, ostlema

Tagasi 16.00

Marleen ja Miron  enda külalistega 18.00 Audru kooli kontserdile (Marleeni jt esinemist vaatama u 1,5 tundi)

 

 

Kolmapäev, 26. aprill, õp. Ülle

 

Väljasõit 9.00 majutajad ja soomlased, tunnis pole vaja olla

Džuljeta ja ta sõbrad võtame peale Pärnust Rohu peatusest

Kurgja Programm kell 10.00- 13.00  (tutvustus+tegevused+ söömine)

Tagasi kell 14.30

Perepäev kõigile, kes Soomes käisid!– otsustavad vanemad, kuhu, mida? (paintball? Bowling, Tervise Paradiis, grillimine, seikluspark ....mida veel....)

Perepäeva aitavad organiseerida ja pärast aitavad kompenseerida toitlustamise, sõidud vms vajadusel järgmised õpilased koos vanematega: Marleen – Raneli Džuljeta – Heddy Robert – Adrian Silver – Jan Markus Miron – Romek

 

Neljapäev, 27. aprill, õp. Angela

3 tundi koolis:

1

FOLKLOOR 5. kl. + soomlased

2

MUUSIKA 5. kl. + soomlased

3

.............. õp. Ülle Varik - soomlased

Lõunasöök koolis

Audru valla päev

Väljasõit 10.50

Küpsisevabrik Jõõpres Võimalik kaasa osta

Maria talu 11.30 – 13.30- hobustega sõit, jõulumaja tutvustus, vorstid ja tee püstkojas

Valgeranna promenaad

Tagasi kell 15.00

Puhkeõhtu kell 16.00- 19.00/19.30 Kõigile, kes Soomes käisid koos soomlastega!

Mängud, esinemised, matkarada, koduloomadja -linnud kui ilm lubab Teispere talus toimetada/Mängud, esinemised

Iga õpilane mõtleb ja viib läbi ühe ühismängu, -tantsu, -tegevuse

 

Reede, 28. aprill õp. Ülle

Väljasõit- majutajad ja külalised kell 10.00 Tundidesse ei tule

Kaasa kooli sööklast toidupakike (pirukad (üks magus, teine soolane) kõrrejook, pirn)

Silja Tallink väljub 13.30.

Laevale ja koju tagasi ühe peatusega!

Kokku piletite raha 128.-

NB! Kogu nädala eest õpilastele (nii Soome kui meie) piletid 12.80 iga laps, kes käis tasuta nädala Soomes, õp. Üllele tuua hiljemalt 24. aprilliks