07. 06. 2018. a Avaldan kiitust Jõõpre Kooli õpilastele kooli eduka esindamise eest väljaspool kooli III trimestril.
AUDRU PIIRKONNAS
I koht
Jalgpall algklasside õpilastele Marlon Liivaru, Remo Tomson, Randar Lepik, Matis Orav, Marten Villem, Marten Kärner, Karl- Eerik Sarapuu, Hendrik Lõugas, Kaspar Möldre
LINNAS
II koht
Vendade Liivide luulekonkurss 5.-6. klass Florence Loore Ritso
Äramärgitud tööd
Emakeelepäeva tulemused I klass 1. Meribel Toomast 2. Leneli Lasn 3. Berit Vunukainen II klass 1. Birgit Rehe 2. Laureen Teesalu III klass 1. Hendrik Lõugas IV klass 1. Matis Orav
PIIRKONNAS
I koht
Vigurvänt Andrias Sepp, Marten Villem, Florence Loore Ritso, Eerika Sarapuu
III koht
Robootikavõistlus, Lego joonejärgimises Marleen Kärner
Jalgpalli osavusfestival 4. - 5. kl Mia Mimi Mikko, Bia - Lotta Toomast, Marlon Liivaru, Randar Lepik, Remo Tomson, Reimo Taats
Eripreemia
Pärnumaa kooliteatrite festival näitlejapreemia II kl. Jaan Sepper
MAAKONNAS
I koht
Pärnumaa koolinoorte kergejõustikuvõistlus, 100 m jooks Clyde Avamere
KEAT, Kodutütarde kontrollpunkt Heddy Kolt, Ethel Pill, Mia Pransmann, Karolin Mets, Hendrik Sepper, Miron Karula, Adrian Kozlov, Jan Markus Silm
II koht
Pärnumaa koolinoorte kergejõustikuvõistlus, kaugushüpe Clyde Avamere
VABARIIGIS
I koht
Dumle 1. - 3. kl. rahvastepalli võistlus Karin Mets, Kadri Rand, Keili Rand, Lisandra Rits, Keili Tomson, Laureen Teesalu, Ketlyn Vahter, Chrislyn Lätte
Tunnustused , eripreemiad
TTÜ Mektory ja Swedbank Koolinoorte äriideede konkursi Bright Minds finaalis Mia Mimi Mikko
Kooli parimad tulemused, matemaatikavõistlus Känguru, benjaminide rühmas Miron Karula, kadettide rühmas Hendrik Sepper, ekolieride rühmas Randar Lepik, Pre-ekolieride rühmas Jaan Sepper
"Patareijaht" 2017- 2018 6. klass, Jan Markus Silm, Romek Veltmann
"Küünlaümbriste jaht" 2017 – 2018 Romek Veltmann, Heddy Kolt
5. - 9. kl. 60 õpilast osalesid Koolipärimuse kogumisaktsioonil „Koolipärimus 2018“
5. - 9. kl. 40 õpilast osalesid teatriprojektis „Sajandi lugu"
Mati Sutt
Jõõpre Kool
direktor