Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Sel aastal kannavad suvelaagrid eriti olulist rolli noorte toetamisel kriisist välja tulekul, sest eriolukord on olnud paljude noorte vaimsele tervisele rusuv ning füüsiline kontakt ja koosolemine on hädavajalik. Pärnu Noorte Vabaajakeskuses toimub augustikuus suisa neli eriilmelist laagrit.
 
MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskuse laagrid on kogu kollektiivi koosloome, seega tegevusi viivad läbi nii Pärnu kui Audru noortekeskuste noorsootöötajad ning abiks on ka välismaa vabatahtlikud.
 
Laagrid on mõeldud vanusegrupile seitse kuni 26, kuid seikluslaagri tegevuste raskusastme puhul tõuseb osalejate vanuse alampiir kümnendale eluaastale. Suhtlus toimub laagris eesti, inglise ja vene keeles.
 
Loovuslaager 3-6 august
 
Laager sisaldab tantsulisi, kunstilisi, musikaalseid ja muid loovaid tegevusi. Nelja päeva jooksul toimuvad mitmed töötoad, nii kunstilises toidu valmistamisest kehamaalinguteni välja. Suureneb noorte loov mõtlemine, eneseväljendus, koostööoskus ja teadmised inspiratsioonist.
 
Seikluslaager 10-13 august
 
Laager sisaldab palju tegevusi vabas õhus, orienteerumis- ja meeskonnamänge ning väljasõitu. Osad tegevused on peamiselt koostööoskuse ja loogilise mõtlemise arendamiseks, mõned hoopis täiendavad noorte pagasit looduses hakkamasaamise teemal ja seeläbi suureneb näiteks probleemide lahendamise oskus.
 
Spordilaager 16-19 august
 
Laager keskendub spordi ja tervise teemadele. Avaneb võimalus tutvuda eri spordialadega ja sportimisvõimalustega Pärnus, arendada oma meeskonna- ja koostööoskust. Ei puudu ka noorteinfo töötuba liikumise ja tervise teemal.
 
Lõpulaager 24-26 august
 
Lõpulaager on kokkuvõtlik meelelahutuslik laager. Mängitakse lõbusaid mänge, ei puudu ka filmiõhtu ja ööjutud. Lauldakse karaoket ja toimub suur suvedisko, kus noored saavad ise olla diskoriteks.
 
  • Ühes teemalaagris saab osaleda 20 noort ning osalustasu on vastavalt laagrile kümme kuni 15 eurot. Laagrikogemust pakume kokku 80 noorele.
 
  • Registreerimine kuni 16. juuni - registreeru SIIN