Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Pärnu linna MV rahvastepallis 

I koht 1.-3. klassi poiste arvestuses

Kristofer Luhaäär (2. kl)

Mairon Toomast (3. kl)

Rasmus Rits (3. kl)

Rico Sõber (3. kl)

Martin Ojala (3. kl)

Steven Vainumäe (3. kl)

Karro-Markku Trõškin (3. kl)

Artur Vainult (3. kl) 

 

Audruranna Väike Karikas 2021 koolisõidus

IV koht ABC-2 skeemis avatud arvestuses 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

 

Gulliveri teatrimängu II voor

I koht 

Andria Lubja (9.kl)

Bia Lotta Toomast (9.kl) 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

Angela Palu 

Džuljeta Tilk 

Delia Saarman

juhendaja õp Helle Kirsi 

 

Gulliveri teatrimängu I voor

I koht 

Andria Lubja (9.kl)

Bia Lotta Toomast (9.kl) 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

Angela Palu 

Džuljeta Tilk 

Delia Saarman

juhendaja õp Helle Kirsi 

 

Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss  

I koht Pärnumaa arvestuses 

Andria Lubja (9. kl), juhendaja õp Helle Kirsi

 

Pärnu linna orienteerumise MV 

II koht 8.-9. klasside arvestuses 

Eerika Sarapuu (9. kl) 

III koht üldarvestuses, juhendaja õp Marika Vahter

Eerika Sarapuu (9. kl)

Florence Loore Ritso (9. kl)

Bia-Lotta Toomast (9. kl)

Angela Palu (9. kl)

Randar Lepik (8. kl)

Matis Orav (8. kl) 

Karl Erik Sarapuu (7. kl) 

Jan Markus Jaaniste (6. kl)

Manivald Lehes (5. kl) 

Kermo Neeme (5. kl) 

Karro Robert Jäärats (5. kl) 

Romek Allikas (4. kl) 

 

 Purjetamise EMV 

II koht klassis optimistid 

Andrias Sepp (8. kl) 

 

Eesti Lugemisühingu ja Järvamaa Muuseumi üleriigiline 3.-6. klasside kodu-uurijate võistlus  üldvõitja 3.-4. klasside arvestuses on Leneli Lasn. Juhendajad Ülle Vares ja Kairi Vainola

I koht 3.-4. klasside arvestuses 
 
Leneli Lasn (5. kl) , juhendajad õp Ülle Vares ja Kairi Vainola
 
 

Eesti taasiseseisvumise aastapäevapuhul korraldatud Rahatarkuse viktoriin (kevad 2021) 

III koht 4. klasside arvestuses 

Leneli Lasn (5. kl), juhendaja õp Ülle Vares

 

Juhtrajasõidu hooaeg 2020 

III koht klassis Open-12 juuniorid ja klassis F1-32 juuniorid

Karin Mets (7. kl)

 

Motokrossi mini GP

I koht Karro Robert Jäärats (5. kl) 

 

Vibuspordi EMV 

I koht plokkvibu laskmises noorte poiste arvestuses 

Mait Sirel (6. kl) 

 

Purjetamise Pärnumaa MV  (suvi 2021)

I koht klassis optimistid

Andrias Sepp (8. kl)

 

Purjetamise EMV  (suvi 2021)

III koht klassis optimistid 

Andrias Sepp (8. kl)