Toimuvad 6 õppetundi ja pikapäevarühma söömine. Koju: 1) Sangamäe, Pärnu- liinibuss kell 13.42 2) Lavassaare, pärast Oara ja Audru kool- valla buss kell 13.30 (Liinibuss Audru kooli juurest 14.05 Ahaste poole) 3) Ridalepa, Audru veski, Kihlepa- punane buss kell 13.30