Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Aadress: Pärnu linn Jõõpre, 88303
Telefon: 44 65 573
Informatsioon: kool[ät]jooprepk.ee

Kodulehte haldab õp. Romet Luuk romet.luuk/at/jooprepk.ee
Jõõpre Kooli andmekaitsespetsialist on Romet Luuk romet.luuk/at/jooprepk.ee

Kooli üle haldusjärelevalvet teostab Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakonna ekspert Pärje Ülavere. Kontakt tel 735 0167,  mob 53 46 44 48 või e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.P. Ülavere töökoht asub Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses, Tõnismägi 11.

Alates 5. märtsist 2018 töötab Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakonna eksperdina Agnes Pihlak, kelle valdkonnaks on hariduslike erivajadustega laste ja õpilaste õppe korraldus nii koolieelsetes lasteasutustes, üldhariduskoolides kui kutseõppeasutustes. A. Pihlaku töökoht asub Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduses, Tõnismägi 11. Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.Tel 511 0129; 735 0156

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium, Munga 18, Tartu 50088, telefon 735 0222, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.