Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

5. oktoobril oodati kõiki Audru osavalla õpetajaid ja haridustöötajaid Audru Golfi tänulõunale. Traditsiooniks on saanud, et sel päeval kuulutatakse välja osavalla aasta õpetaja. Sel aastal valiti aasta õpetajaks meie kooli inglise keele õpetaja ning õppejuht Ülle Haavasaar. Palju õnne!
 
Lisaks tunnustati Pärnu linnavalituse tänukirjaga õpetajaid, kes on Jõõpre Koolis töötanud 20 ja enam aastaid. Õpetajad Helle Kirsi ja Grünet Trumsi on meie koolis töötanud 20 aastat, õpetaja Marika Vahter 45 aastat, eripedagoog Keiu Pruul 25 aastat, õpetaja Mare Ots 35 aastat, õpetaja Anu Kurm 30 aastat, direktor Mati Sutt 40 aastat. Palju õnne ja jõudu kõigile!