Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

18. novembril toimus Jõõpre rahvamajas Audru koolide etluskonkurss "Koidulauliku valgel". Luuletusi lugesid kokku 44 õpilast. Traditsiooniliselt esitavad 5. - 9. klasside õpilased ühe luuletuse Lydia Koidula loomingust ning ühe valitud kaasautorilt. Selleaastane kaasautor oli Kersti Merilaas. 1. - 4. klassi õpilased esitasid aga Henno Käo loomingut.

Etlejaid kuulas ja andis heatahtlikku tagasisidet žürii, kuhu kuulusid Pärnu Muuseumi juhataja Aet Maatee, Endla teatri näitleja Fatme Helge Leevald, kultuurikorraldaja Merle Jantson ja Tori valla kultuurijuht ja luuletaja Ants Välimäe.

Meie kooli õpilastel läks luuletuste lugemine väga hästi. Kokku esines meie koolist 17 õpilast. 

1.-2. klasside arvestuses, kus osalejaid kokku oli 15, saavutas 2. klassi õpilane Siim Ojala II koha. Juhendaja õp Ülle Vares. Kaks eripreemiat pälvisid 1. klassi õpilased Remo Rand ja Nora Philips. Juhendaja õp Anu Kurm. 

3.-4. klasside arvestuses võitis I koha 3. klassi õpilane Lenna Lehtsaar. Juhendaja õp Sülvi Kaljurand. Osalejaid kokku selles arvestuses oli 16. 

5.-7. klasside arvestuses võitis I koha Laureen Teesalu, III koha võitis Leneli Lasn. Juhendaja õp Helle Kirsi. Osalejaid kokku oli selles voorus 9. 

Suur aitäh etluskonkursil osalejatele, nende õpetajatele ja abilistele! Aitäh etluskonkursi eestvedajale õp Helle Kirsile! Kõiki pilte näeb SIIT