Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Veebruari keskel toimus Pärnu linna emakeeleolümpiaad, kus osales meie kooli 7. klassi õpilane Birgit Rehe ning saavutas oma vanuserühma arvestuses III koha. Juhendaja õp Helle Kirsi. Palju õnne!

Lisaks toimus veebruari lõpus Pärnumaa Noorte Luuleprõmm 2023, kuhu olid õpilased oodatud lugema omaloomingulisi luuletusi. 2. klassi õpilane Kirtel Lindt (juhendaja õp Ülle Vares) ja 8. klassi õpilane Emily Tomson (juhendaja õp Helle Kirsi) pälvisid eripreemiad. Palju õnne! Tublid luuletuste tegijad ja lugejad meie koolist olid veel Siim Ojala (2. kl), Markus Luhtoja (2.kl), Martin Ojala (4. kl), Rasmus Rits (4. kl), Ketlyn Vahter (7. kl), Laureen Teesalu (7. kl), Mia Mirell Pilman (7.kl), Jaan Sepper (7. kl) ja Lisandra Rits (8. kl). Aitäh juhendajatele õp Ülle Vares, Ena Mägi ja Helle Kirsi. 

4.-5. märtsil toimusid Sakus  vibulaskmise Eesti sisemeistrivõistlused ning meie kooli 7. klassi õpilane Mait Sirel võitis CU15M võistlusklassis blokkvibu laskmises I koha tulemusega 600 punkti 600-st. Selle tulemusega pääses ta ka Eesti rekordite raamatusse! Palju õnne!