Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Kevade jooksul on osalenud meie kooli õpilased erinevatel võistlustel ja saavutanud häid tulemusi. 

3. juunil toimus Tihemetsas mäkketõusu võistlus, millest võtsid ka osa meie kooli poisid Gregor ja Karl Artur Iljin. Mõlemad võistlesid sellel alal esimest korda ja olid väga, väga tublid. Gregor jäi viiendaks ja Karl Arthur sai neljanda koha! 

11. juunil toimus Pärnus Eesti Noorte Meistrivõistlused vibulaskmises, kus Mait võitis plokkvibu U-15 võistlusklassis I koha lastes 720 -st 717 punkti. Sellega purustas ta ka järjekordse Eesti rekordi, milleks oli 714 punkti! 

Varasemalt toimusid Valgeranna tallis treeningvõistlused takistussõidus, kus Gretel Lindt võitis 80 cm arvestuses I koha. 

Vaata pilte SIIT