Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Kes soovib oma kooli, klassi või 4H klubiga osaleda? HTM algatusest "Huvitav kool" inspireerituna kutsub Räpina Aianduskool osalema sõbrapäeva tomatiprojektis! Teatada hiljemalt 17. jaanuaril

Räpina Aianduskool saadab sõbrapäevaks (14.02.14) kõigile soovijatele “töökomplekti”  - 4 tomatitaime (2 kollase-, 2 punaseviljalist)  ja kahte sorti väetise: “tavalise” ja “mahe”.
Kasvatame, mõõdame, vaatleme ja võrdleme. Ja jagame oma tulemusi. Natuke võistleme ka - kes saab esimese õie, kes esimese tomati... Peaauhinnaks on kõigile osavatele “aednikele” maikuus, kooliaasta lõpuks,  kollased ja punased tomatiampsud :). Oma kasvatatud.

Räpina Aianduskool teeb katse kaasa. Jagab kogu perioodi käigus soovitusi-meeldetuletusi ja annab nõu tekkivate küsimuste korral.

Kes soovib oma kooli, klassi või 4H klubiga osaleda?

Palume endast märku anda hiljemalt 17. jaanuariks meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täiendavate küsimuste korral on abiks telefon 5645 7384

Heade soovidega

Ulvi Mustmaa täiendkoolituse- ja arendusosakonna juhataja Räpina Aianduskool

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. www.aianduskool.ee

Info edastas Eesti 4H.