Noortele üle Eesti vanuses 7-18. Videokonkursi teema on "TURVATUNNE" . Tähtaeg: 29. aprill 2016 KONKURSI PDF PLAKAT Peaauhinnaks GoPro Hero4 Black ekstreemkaamerad, vähemalt 3 tk erinevate vanuserühmade parimatele
Juba kuuendat aastat korraldatava konkursi eesmärgiks on suunata noori enam mõtlema ühiskonna ja iseenda turvalisuse ning probleemide märkamise teemadel. Töid võivad esitada noored üle Eesti vanuses 7-18
Näed kusagil, et keegi ohtustab teiste turvatunnet - kuidas toimid sina?
Milline on sinu arusaam heast käitumisest ühiskonnas - kuidas sa seda näitaksid?
Sul on mingeid häid või halbu kogemusi turvalisuse teemal - ehk jagaksid neid?
FILMI – MONTEERI – JAGA
Videod võivad olla nii dokumentaalsed kui ka lavastatud, soovitatav pikkus 1-5 minutit.
Tähtaeg: 29. aprill 2016 KONKURSI PDF PLAKAT
Peaauhinnaks GoPro Hero4 Black ekstreemkaamerad, vähemalt 3 tk erinevate vanuserühmade parimatele
Täiendavad eriauhinnad Harjumaa (sh Tallinn) noortele ja teistelegi tublimatele!
Videokonkursi tingimused:
- Alates 2011. aastast korraldatava konkursi põhieesmärk on aidata kaasa laste õigusrikkumiste ja neid soodustavate tegurite vähendamisele. Vastav ülesanne on alaealiste komisjonide kanda.
- Konkursi algatajaks ja peasponsoriks on Harju Maavalitsus, läbiviijaks on Kuriteoennetuse SA koos partneritega ning omapoolsed auhinnad paneb välja ka PPA Põhja Prefektuur; töid hindab sisuliselt žürii milles on nimetatud asutuste esindajad.
- Peaauhindadeks on erinevates kategooriates vähemalt 3 ekstreemkaamerat GoPro HERO4 Black Edition, lisaks ka muud eriauhinnad.
- Konkursi tingimused on avaldatud veebilehel: www.kesa.ee/tp ning lisainfot saab e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
- Konkursi läbiviija jätab endale õiguse teha konkursi tingimuste osas muudatusi.
- Osaleda võivad kõik Eestis alaliselt elavad noored vanuses 7-18.
- Video võib esitada ka autorite kollektiiv; kaasautorid peavad samuti vastama konkursi tingimustele.
- Video esitaja peab olema töö vahetu autor. Esitaja vastutab ise võimalike kolmandate osapoolte poolt esitatavate, tema konkursitööd puudutavate pretensioonide eest.
- Konkursile tuleb esitada video pikkusega vähemalt 1 minut ja soovitavalt kuni 5 minutit - aga loomulikult võib esitada ka pikemaid töid, kui autor peab seda vajalikuks.
- Läbiviijal on õigus jätta hindamata video, mis riivab vaataja sündsustunnet või ei vasta konkursi tingimustele.
- Konkursi töö tuleb esitada vahemikus 01.02.2015 kuni 29.04.2016. E-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. saadetavas kirjas peab sisalduma:
- link internetti üleslaaditud võistlustöö videole – video peab asuma ühes järgnevatest keskkondadest: www.youtube.com või www.vimeo.com või www.google.com; võitlustööna esitatav videoklipp võib olla üleslaaditud ka FTP-protokolli kasutades, sel juhul tuleb lisada ka vastav allalaadimise otselink;
- esitatava võistlustöö pealkiri;
- autori ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, e-post ja telefoninumber;
- millises maakonnas autor alaliselt elab ja millises koolis õpib (kui õpib);
- autorite kollektiiv esitab lisaks kõigi kaasautorite vastavad andmed
- Peale võistlustöö läkitamist saadetakse osalejale kolme tööpäeva jooksul kinnitus, et tema andmed on kätte saadud ning video olemasolu on kontrollitud, seega on töö konkursi tehnilise läbiviija poolt registreeritud.
- Osalejatel palutakse oma videod säilitada ka algformaadis, et vajadusel oleks (eriti just auhinnaliste tööde puhul) edaspidi võimalik kasutada kvaliteetset algmaterjali.
- Võitjate nimed avaldatakse www.kesa.ee/tp lehel hiljemalt 20.05.2016 ja võitjatega võetakse ühendust e-posti või telefoni teel.
- Auhinnad antakse üle konkursi lõputseremoonial mille toimumise täpne aeg ja koht avaldatakse samuti maikuus.
- Konkursile esitatud töid võivad konkursi korraldajad edaspidi taasesitada ja kasutada vastavalt oma äranägemisele.
- Auhinnatud ja äramärkimist leidnud töid eksponeeritakse korraldajate poolt erinevates infokanalites ja kasutatakse nii alaealiste komisjonide kui politsei poolt ennetustöös.