Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Pärnu linna ja maakonna MV kergejõustikus 
 
 
2. koht 800m jooksus
 
Eerika Sarapuu (9.kl)
 
5. koht 100m jooksus
 
Florence Loore Ritso (9.kl)
 
Juhendaja õp Marika Vahter
 
 
 
 
Hea Lapse ja Tähekese naljakonkurss
 
1. koht Jõõpre Kool - üldvõit
 
Kirtel Lindt (1.kl)
 
Juhendaja õp Ülle Vares
 
 
 
 
Pärnumaa füüsika viktoriin
 
2. koht 
 
Randar Lepik (8. kl)
Tanel Juurik (8. kl)
Marten Villem (8. kl)
Juhendaja õp Mare Ots
 
 
 
Vabariiklikud rahvastepalli võistlused Orissaares
 
5. koht 4.-6. klasside arvestuses 
 
Mairold Toomast (5. kl)
Kermo Neeme (5. kl)
Hans Egrit Harjaks (5. kl)
Manivald Lehes (5. kl)
Karro Robert Jäärats (5. kl)
Rico Sõber (3. kl)
Mairon Toomast (3. kl)
Artur Vainult (3. kl)
Juhendaja õp Marika Vahter
 
 
 
 
Vabariiklikud rahvastepalli võistlused Orissaares
 
1. koht 1.-3. klasside arvestuses
 
Kristofer Luhaäär (2.kl)
Mairon Toomast (3. kl)
Karro-Markku Troškin (3. kl)
Steven Vainumäe (3. kl)
Rico Sõber (3. kl)
Artur Vainult (3. kl)
Rasmus Rits (3. kl)
Madleen Orav (3. kl)
Juhendaja õp Marika Vahter
 
 
 
Pärnu linna matemaatika olümpiaad
 
4. koht 6. klassi arvestuses
 
Birgit Rehe (6.kl)
Juhendaja õp Vaike Ruumet
 
 
 
Gulliveri teatrimängu finaal
 
2. koht nooremas vanuserühmas
 
Ketlyn Vahter (6. kl)
Laureen Teesalu (6. kl)
Mia Mirell Pillman (6. kl)
Birgit Rehe (6. kl)
Rommi Lepik (6. kl)
Chrislyn Lätte (6. kl)
Marko Tšetšin (6. kl)
Juhendaja õp Helle Kirsi
 
 
 
 
Lääne Päästekeskuse joonistusvõistlus "Elu ilma elektrita"
 
Eripreemia 
Annabel Umal (7. kl)
 
Juhendaja õp Ülle Vares
 
Eesti MV 2021 Mini GP
 
1. koht 
Karro-Robert Jäärast (5. kl)
 
 
 
Ice-Q jääpurjetamise EM ja MM
 
1. koht
Andrias Sepp (8. kl)
 
 
 
Mudelautode EM 2021
 
3. koht
klassis N-14 
4. koht 
klassis Open 12 juuniorite arvestuses 
hooajakarikas
"Parim tüdruk 2021"
 
Karin Mets (7. kl)
 
 
 
 
Pärnu linna ja maakonna võrkpallilahing
 
3. koht 1.-3. klasside arvestuses
 
Rasmus Rits (3.kl)
Mairon Toomast (3.kl)
Rico Sõber (3.kl)
Steven Vainumäe (3.kl)
Karro-Markku Troškin (3.kl)
Martin Ojala (3.kl)
Artur Vainult (3.kl)
 
Juhendaja õp Marika Vahter
 
 
 
 
Pärnu linna MV võimlemises
 
I koht 4.-5. klassi poiste arvestuses
Manivald Lehes (5.kl)
 
II koht 4.-5. klassi poiste arvestuses
Kermo Neeme  (5.kl)
 
III koht 4.-5. klassi poiste arvestuses
Hans Egrit Harjaks  (5.kl)
 
III koht 4.-5. klassi tüdrukute arvestuses
Anna-Maria Lindt  (5.kl)
 
III koht 1.-3. klassi poiste arvestuses
Tarmo-Mairold Vahter (3. kl)
 
Juhendaja õp Marika Vahter
 
 
  
 
Koolisisene etluskonkurss
  
1.-2. klasside arvestus
I koht
Tarmo-Mairold Vahter (2. kl),
 
II koht
Liisa Veiksalu (2. kl),
 
III koht
Lennart Vainult (1. kl).
 
Eripreemiad Oskar Käär (2. kl), Lisandra Vaher (1. kl)
 
3. - 4. klasside arvestus
 
I koht
Sandra Reinhold (4. kl),
 
II koht
Artur Vainult (3. kl),
 
III koht
Rico Sõber (3. kl).
 
Eripreemia Mari-Liis Laneman (3. kl). 
 
 
  
Pärnu linna ja maakonna omaloominguliste jõululuuletuste konkurss 
 
III koht vanemas vanuserühmas
Florence Loore Ritso (9. kl)
 
Finalistid:
Leneli Lasn (5.kl)
Laureen Teesalu (6.kl)
 
Juhendaja õp Helle Kirsi
 
 
 
Gulliveri teatrimängu poolfinaal
 
I koht nooremas vanuserühmas
 
Laureen Teesalu (6.kl) 
Mia Mirell Pillman (6.kl) 
Chrislyn Lätte (6.kl) 
Ketlyn Vahter (6.kl) 
Birgit Rehe (6.kl) 
Marko Tšetšin (6.kl) 
Rommi Lepik (6.kl) 
Leneli Lasn (5.kl) 
 
Juhendaja õp Helle Kirsi 
 
 
 
Pärnu linna etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
 
II koht nooremas vanuserühmas
Birgit Rehe (6.kl)
 
VI koht
Chrislyn Lätte (6.kl)
 
III koht vanemas vanuserühmas
Florence Loore Ritso (9. kl)
 
VII koht 
Andria Lubja (9. kl)
 
Juhendaja õp Helle Kirsi
 
 
 
Pärnu linna MV rahvastepallis

I koht 4.-5.  klassi poiste arvestuses

Kermo Neeme (5. kl)

Mairold Toomast (5. kl)

Manivald Lehes (5. kl)

Rasmus Kummets (5. kl)

Hans Egrit Harjaks (5. kl)

Karro Robert Jäärats (5. kl)

Rico Sõber (3. kl)

Artur Vainult (3. kl)

 

Pärnu linna algklasside kunstikonkurss

II koht 

Geron Saagim (1.kl)

Juhendaja õp Ülle Vares

 

Gulliveri teatrimäng

I koht 

Andria Lubja (9.kl)

Bia Lotta Toomast (9.kl) 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

Angela Palu (9. kl) 

Džuljeta Tilk (9. kl) 

Delia Saarman (9. kl) 

Eerika Sarapuu (9. kl) 

juhendaja õp Helle Kirsi 

 

Pärnu linna MV rahvastepall

I koht 1.-3. klassi poiste arvestuses

Kristofer Luhaäär (2. kl)

Mairon Toomast (3. kl)

Rasmus Rits (3. kl)

Rico Sõber (3. kl)

Martin Ojala (3. kl)

Steven Vainumäe (3. kl)

Karro-Markku Trõškin (3. kl)

Artur Vainult (3. kl) 

Juhendaja õp Marika Vaher

 

 

Audruranna Väike Karikas 2021 koolisõidus

IV koht ABC-2 skeemis avatud arvestuses 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

 

 

Gulliveri teatrimängu poolfinaal

I koht 

Andria Lubja (9.kl)

Bia Lotta Toomast (9.kl) 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

Angela Palu (9. kl) 

Džuljeta Tilk (9. kl) 

Delia Saarman (9. kl) 

Eerika Sarapuu (9. kl) 

juhendaja õp Helle Kirsi 

 

 

Gulliveri teatrimängu II voor

I koht 

Andria Lubja (9.kl)

Bia Lotta Toomast (9.kl) 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

Angela Palu 

Džuljeta Tilk 

Delia Saarman

Eerika Sarapuu (9. kl) 

juhendaja õp Helle Kirsi 

 

 

Gulliveri teatrimängu I voor

I koht 

Andria Lubja (9.kl)

Bia Lotta Toomast (9.kl) 

Florence Loore Ritso (9. kl) 

Angela Palu 

Džuljeta Tilk 

Delia Saarman

juhendaja õp Helle Kirsi 

 

 

Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss  

I koht Pärnumaa arvestuses 

Andria Lubja (9. kl), juhendaja õp Helle Kirsi

 

 

Pärnu linna orienteerumise MV 

II koht 8.-9. klasside arvestuses 

Eerika Sarapuu (9. kl) 

III koht üldarvestuses, juhendaja õp Marika Vahter

Eerika Sarapuu (9. kl)

Florence Loore Ritso (9. kl)

Bia-Lotta Toomast (9. kl)

Angela Palu (9. kl)

Randar Lepik (8. kl)

Matis Orav (8. kl) 

Karl Erik Sarapuu (7. kl) 

Jan Markus Jaaniste (6. kl)

Manivald Lehes (5. kl) 

Kermo Neeme (5. kl) 

Karro Robert Jäärats (5. kl) 

Romek Allikas (4. kl) 

 

 

 Purjetamise EMV 

II koht klassis optimistid 

Andrias Sepp (8. kl) 

 

 

Eesti Lugemisühingu ja Järvamaa Muuseumi üleriigiline 3.-6. klasside kodu-uurijate võistlus  üldvõitja 3.-4. klasside arvestuses on Leneli Lasn. Juhendajad Ülle Vares ja Kairi Vainola

I koht 3.-4. klasside arvestuses 
 
Leneli Lasn (5. kl) , juhendajad õp Ülle Vares ja Kairi Vainola
 
 
 

Eesti taasiseseisvumise aastapäevapuhul korraldatud Rahatarkuse viktoriin (kevad 2021) 

III koht 4. klasside arvestuses 

Leneli Lasn (5. kl), juhendaja õp Ülle Vares

 

 

Juhtrajasõidu hooaeg 2020 

III koht klassis Open-12 juuniorid ja klassis F1-32 juuniorid

Karin Mets (7. kl)

 

 

Motokrossi mini GP

I koht Karro Robert Jäärats (5. kl) 

 

 

Vibuspordi EMV 

I koht plokkvibu laskmises noorte poiste arvestuses 

Mait Sirel (6. kl) 

 

 

Purjetamise Pärnumaa MV  (suvi 2021)

I koht klassis optimistid

Andrias Sepp (8. kl)

 

 

Purjetamise EMV  (suvi 2021)

III koht klassis optimistid 

Andrias Sepp (8. kl)