Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Direktor Mati Sutt - ajalugu 7.- 9. kl, kool/at/ jooprepk.ee

Õppejuht Ülle Haavasaar - inglise keel 2.- 9. kl, VII kl. juhataja, ylle.haavasaar/at/jooprepk.ee


Õpetajad

* Ena Mägi - III klass, ajalugu 5. - 6. kl, pikapäevarühma õpetaja, ena.magi/at/jooprepk.ee

* Anu Kurm - IV klass, 5. - 6. kl. loodusõpetus, rahvatantsu juhendaja, 1. - 3. kl. õpiabi, pikapäevrühma õpetaja, anu.kurm/at/jooprepk.ee

* Ülle Vares - I klass, huvikooli kunstiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, ylle.vares/at/jooprepk.ee

* Gisela - Angela Aasa - II klass, geograafia, bioloogia 7. - 9. kl., pikapäevarühma õpetaja, angela.aasa/at/jooprepk.ee

* Marika Vahter - VIII kl. juhataja, kehaline kasvatus, huvijuht (sport), marika.vahter/at/jooprepk.ee

* Grünet Trumsi - IX kl. juhataja, muusika, muusikaringide juhendaja, huvikooli muusikaõpetaja, grynet,trumsi/at/jooprepk.ee

* Ivi Sutt – käsitöö/kodundus, kunst, huvikooli kunstiõpetaja, ivi.sutt/at/jooprepk.ee

* Helle Kirsi - VI kl. juhataja, 5. - 9. kl. eesti keel ja kirjandus, inimeseõpetus, 7. - 9. kl. õpiabi, näitering, helle.kirsi/at/jooprepk.ee

* Lüüli Zahartšenko - 6. - 9. kl. vene keel, lyyli.zahartsenko/at/jooprepk.ee

* Mare Ots - 8.- 9. kl. keemia, füüsika, 7.kl. loodusõpetus, mare.ots/at/jooprepk.ee

* Aleksander Monakov - 7. - 9. kl. matemaatika, aleksander.monakov/at/jooprepk.ee

* Romet Luuk - 5. - 9. kl. informaatika, IT-koordinaator, romet.luuk/at/jooprepk.ee

* Vaike Ruumet - 5. - 6.kl. matemaatika, 4. - 6. kl. õpiabi, pikapäevarühma õpetaja,  vaike.ruumet/at/jooprepk.ee

* Tõnis Türk - 4. - 9. kl. poiste tehnoloogiaõpetus, tonis.tyrk/at/jooprepk.ee

* Kiira Udu - 6. - 9. kl. ühiskonnaõpetus, karjääriõpetuse ring, kiira.udu/at/jooprepk.ee

*Liis Künnapas- 1. kl. inglise keel, butafooriaring, huvijuht, liis.kynnapas/at/jooprepk.ee

*Piret Ojandu- 7. kl. (eriklass) matemaatika, piret.ojandu/at/jooprepk.ee

*Marili Kaunissaar- eripedagoog (3.kl), marili.kaunissaar/at/jooprepk.ee/

Teenindav personal

Rait Pruul - majandusjuhataja, rait.pruul/at/jooprepk.ee

Anne Poolak - asjaajaja, raamatukogu juhataja, asendusõpetaja, anne.poolak/at/jooprepk.ee

Gerda Tarre- koristaja

Merle Ainsar - kokk, merle.ainsar/at/jooprepk.ee

Vally Lõugas - kokk

Marika Sarapu - spordisaali administraator, koristaja