Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

Direktor Mati Sutt - ajalugu 7.- 9. kl, kool/at/ jooprepk.ee

Õppejuht Ülle Haavasaar - inglise keel 2.- 9. kl, VII kl. juhataja, ylle.haavasaar/at/jooprepk.ee

Huvijuht Liis Künnapas - VI. kl.juhataja, 1. kl. ja 2. kl inglise keel, butafooriaring, liis.kynnapas/at/jooprepk.ee

 

Õpetajad

* Ena Mägi - IV klass, pikapäevarühma õpetaja, ena.magi/at/jooprepk.ee

* Anu Kurm - I klass, 5. - 6. kl. loodusõpetus, rahvatantsu juhendaja, 1. - 3. kl. õpiabi, pikapäevrühma õpetaja, anu.kurm/at/jooprepk.ee

* Ülle Vares - II klass, huvikooli kunstiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, ylle.vares/at/jooprepk.ee

* Gisela - Angela Aasa - geograafia, bioloogia 7. - 9. kl., pikapäevarühma õpetaja, angela.aasa/at/jooprepk.ee

* Sülvi Kaljurand - III klass, 5. - 6. kl. ajalugu, pikapäevarühma õpetaja, sylvi.kaljurand/at/jooprepk.ee

* Marika Vahter - IX kl. juhataja, kehaline kasvatus, huvijuht (sport), marika.vahter/at/jooprepk.ee

* Grünet Trumsi - V kl. juhataja, muusika, muusikaringide juhendaja, huvikooli muusikaõpetaja, grynet,trumsi/at/jooprepk.ee

* Ivi Sutt – käsitöö/kodundus, kunst, huvikooli kunstiõpetaja, ivi.sutt/at/jooprepk.ee

* Helle Kirsi - VII kl. juhataja, 5. - 9. kl. eesti keel ja kirjandus, inimeseõpetus, 7. - 9. kl. õpiabi, näitering, helle.kirsi/at/jooprepk.ee

* Lüüli Zahartšenko - 6. - 9. kl. vene keel, keraamika ring lyyli.zahartsenko/at/jooprepk.ee

* Mare Ots - 8.- 9. kl. keemia, füüsika, 7.kl. loodusõpetus, mare.ots/at/jooprepk.ee

* Berit Peeters - 7. - 9. kl. matemaatika,berit.peeters/at/jooprepk.ee

* Romet Luuk - 5. - 9. kl. informaatika, 3. kl informaatika ring IT-koordinaator, romet.luuk/at/jooprepk.ee

* Vaike Ruumet - 5. - 6.kl. matemaatika, 4. - 6. kl. õpiabi, pikapäevarühma õpetaja,  vaike.ruumet/at/jooprepk.ee

* Tõnis Türk - 4. - 9. kl. poiste tehnoloogiaõpetus, tonis.tyrk/at/jooprepk.ee

* Maarja-Liisa Kivistik - 6. - 9. kl. ühiskonnaõpetus, karjääriõpetuse ring, maarja-liisa.kivistik/at/jooprepk.ee

*Piret Ojandu- 9. kl. (eriklass) matemaatika, asjaajaja piret.ojandu/at/jooprepk.ee

*Marili Kaunissaar- eripedagoog (4.kl), marili.kaunissaar/at/jooprepk.ee

*Keiu Pruul- eripedagoog 1. - 6.kl, keiu.pruul/at/jooprepk.ee

*Triin Rõigas - erivajadustega laste õpetaja, triin.roigas/at/jooprepk.ee

*Marilis Edvand - raamatukoguhoidja, marilis.edvand/at/jooprepk.ee

Teenindav personal

Rait Pruul - majandusjuhataja, rait.pruul/at/jooprepk.ee

Gerda Tarre- koristaja

Merle Ainsar - kokk, merle.ainsar/at/jooprepk.ee

Vally Lõugas - kokk

Marika Sarapu - spordisaali administraator, koristaja