Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

21. juuni 1963. a. Jõõpre 8 - kl. Kooli lõpetajad

1. Artemi Agasild

2. Elmar Jäärats

3. Valdeko Luhakooder

4. Ustav Mõtus

5. Ervin Ots

6. Rein Rõigas

7. Vilja Sang

8. Arvo Suur

9. Viiu Tarre

10. Aare Tõns

11. Ahto Kala

12. Leo Palu

13. Arno Kapralov

14. Johann Leppik



Lavassaare Filiaalis

1. Ljubov Gnezdova

2. Sinaida Molodost

3. Viktor Stepanov

 

13. juuni 1964. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Evi Agasild

2. Helle Jaagu

3. Alar Järve

4. Mare Järve

5. Heino Poolak

6. Jüri Sang

7. Sirje Soomäe

8. Peep Tarre

9. Taimi Tiido

 

12. juuni 1965. a . Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Ilme Aas

2. Salmi Anger

3. Toomas Annusvere

4. Maie Jäärats

5. Rein Kajo

6. Helle Kuusik

7. Marju Laur

8. Lembit Lõugas

9. Aare Muiso

10.Arnold Murekas

11. Enno Must

12. Mall Tarre



10. juuni 1966. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Aivo Esna

2. Galina Kivi

3. Inge Madisson

4. Silvia Mardek

5. Aime Nigola

6. Tiiu Põhako

7. Rein Saard

8. Maire Sang

9. Johan Toomast

10. Jüri Konstaabel

 

10. juuni 1967. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Vello Laur

2. Arvo Luusepp

3. Hugo Raid

4. Merike Rebane

5. Leili Rits

6. Ain Saard

7. Tõnu Schwede

8. Rosaali Siida

9. Jaak Tarre

10. Jüri Tiido

11. Meeme Vainu



11. juuni 1968. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Avo Aas

2. Riho Kivirand

3. Harri Korn

4. Olev Kuusik

5. Kalle Madisson

6. Rein Madison

7. Kalle Marksalu

8. Merle Muru

9. Sirje Palo

10. Kersti Puiestik

11. Aime Soomaa

12. Marie Soomägi

13. Aino Tarre

14. Lembi Toomast

15. Tiit Toomiste

16. Helle Kõrs

17. Aare Trussmann

18. Kalju Muru

 

2. juuni 1969. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Ärni Agasild

2. Rannus Harjaks

3. Anne Järve

4. Enn Kaljuste

5. Madis Laas

6. Reino Laas

7. Liia Lõugas

8. Leili Paugus

9. Lea Poolak

10. Maie Poolak

11. Arne Raid

12. Tiit Schwede

13. Urmas Soomägi

14. Ülle Tiido

15. Andres Toomast

16. Liia Vahar

17. Maire Vainonen

18. Taimo Volt

19. Agu Rohtlaan

20. Ülo Jaagu

21. Hülle Jaagu

22. Georg Killing

23. Luule Post

 

12. juuni 1970. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Merle Annus

2. Aita Harjaks

3. Vambola Jäärats

4. Boris Kivirand

5. Jaan Lootus

6. Tiiu Luks

7. Aare Palm

8. Laine Saar

9. Rein Sarapuu

10. Ivi Sillaots

11. Jaan Mardek



11. juuni 1971. a Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Aivar Aaspere

2. Helle Jäärats

3. Tiit Kaelep

4. Aita Kivirand

5. Ene Kuusik

6. Elmar Lepp

7. Tõnis Lootus

8. Mare Saks

9. Arvi Tiido

10. Tiiu Ristimets