Piltmenüü

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond

Projekti Pärnumaa koordinaator: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

 

Tervist edendav kool

Targalt internetis

 

1972. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Helgi Basmanova

2. Sirje Harjaks

3. Silva Ots

4. Helle Poolak

5. Anne Ristimets

6. Liidia Saar

7. Vilja Sillaots

8. Lea Vahter

9. Kalle Kärg

10. Vello Mändla

11. Riho Rõigas



1973. a. Jõõpre 8-kl. Kooli lõpetajad

1. Anne Agasild

2. Erika Annus

3. Maia Puusild

4. Aili Saard

5. Jüri Järve

6. Urmas Laanemets

7. Väino Laur

8. Vladimir Gamov

9. Roland Pärn

10. Ülo Rits

11. Udo Talur

12. Illar Voit

 

1974. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Lydia Hõrats

2. Merike Muru

3. Väino Rehtla

4. Piret Saat

5. Rein Kohv

6. Olev Trussmann

7. Vaike Vaima

8. Viive Vaima

9. Matti Virkus

 

1975. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Tarmo Aidla

2. Kalle Kadarik

3. Lia Murekas

4. Kalle Paavel

5. Ülle Ratiste

6. Aldo Rauk

7. Valdor Rehtla

8. Ly Reinhold

9. Helje Rästas

10. Allan Zvers

11. Aivar Tiisler

12. Aili Voit

 

1976. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Harry Holm

2. Pille Kivi

3. Merike Kosk

4. Hillar Lauri

5. Leo Lõugas

6. Rain Muru

7. Ain Popp

8. Rein Pukk

9. Urmas Sang

10. Jaanus Tamm

11. Lea Tammik

12. Kalle Tohv

13. Aili Tšetšin

14. Uno Haavasaar



1977. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Taimi Aia

2. Priit Harjaks

3. Aivar Jõesalu

4. Andres Jürgenstein

5. Raul Kala

6. Helgi Laanemets

7. Lili Migul

8. Ülle Oidemaa

9. Aiva Poolak

10. Riina Pukk

11. Eha Puusild

12. Anne Reinhold

13. Oole Rits

14. Roland Saarnik

15. Heli Vanatoa

16. Anne Viilik

 

1978. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Mait Allika

2. Ülle Haavasaar

3. Urve Harjakas

4. Toivo Koger

5. Kalle Kuusemäe

6. Kalev Kärg

7. Andrus Rebane

8. Heli Rivimets

9. Kalle Rästas

10 .Valju Saarnik

11. Romas Sang

12. Aiva Zvers

13. Ulvi Tohv

14. Krista Toomiste

15. Arno Tšetšin



1979. a. Jõõpre 8- kl. Kooli lõpetajad

1. Marina Aia

2. Maie Haavasaar

3. Heli Holm

3. Siiri Jõerand

5. Malle Järve

6. Toomas Jürgenstein

7. Koit Linnast

8. Mart Lootus

9. Ilmar Pirsi

10. Aivar Popp

11. Andrus Ratiste

12. Malle Ristimets

13. Avo Rits

14. Ain Sapas

15. Liia Tammik

16. Aare Tomson

17. Merle Vainonen

18. Toivo Vahter

19. Rain Virkus

20. Erje Voit

 

1980. a. Jõõpre 8.- kl. Kooli lõpetajad

1. Kaia Allika

2. Tiina Harjaks

3. Helve Järve

4. Peeter Kauson

5. Margus Lahe

6. Inga Lepikmäe

7. Siiri Orav

8. Tiina Popova

9. Sulev Popp

10. Sülve Puusaar

11. Jüri Rits

12. Liilia Tammik

13. Raul Vanatoa